Wymarzone oświetlenie dla Twojego wnętrza

Poszukujesz idealnego oświetlenia do swojego domowego zacisza? Doskonale trafiłeś! Sklep Bercal Studio Światła to renomowane, polskie przedsiębiorstwo, funkcjonujące na rynku od 2012 roku. Założone zostało przez dwójkę wykształconych i doświadczonych projektantów: Noemi oraz Tomasza Bercal. Właściciele firmy od paru lat, zajmują się doradztwem w zakresie planowania instalacji oświetleniowych do wnętrz oraz przestrzeni ogrodowych i tarasowych.

Każdy z projektów wykonywany jest z największą starannością, przy zebraniu wszystkich informacji od klienta. To właśnie ich satysfakcja jest kryterium sukcesu, do którego dąży zespół Bercal.pl. Konsultanci otwarci są na wszelkie pytania, by służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Klienci mają możliwość przedstawienia nie tylko swoich oczekiwań, ale także budżetu, jaki mają do dyspozycji. Co ciekawe, firma ma bogate portfolio ze względu na dużą ilość zrealizowanych projektów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla hoteli, biur, sal konferencyjnych, szkół, sklepów oraz restauracji.

Wśród nadzwyczaj bogatego asortymentu artykułów oświetleniowych w sklepie Bercal.pl http://bercal.pl/, znajduje się także kategoria Oświetlenie wewnętrzne, w której odszukać można lampy wiszące, żyrandole, kinkiety, plafony, natynkowe spoty, reflektory, lampy łazienkowe, oświetlenie podłogowe, wpuszczane oraz lampki stołowe i biurkowe.

Na szczególną uwagę zasługuje lampa wisząca Rain, która zachwyca niesztampową i oryginalną formą. Lampa ta składa się z kilku wiszących, lśniących elementów, przypominających kształtem deszczowe krople, imitujących kryształy. Lampy te, dostępne są aż w czterech wersjach kolorystycznych: miedziany, srebrny, złoty i chromowany i dedykowane są przede wszystkim salonom, jadalniom i łazienkom. Wykonano ją z aluminium oraz szkło.

Do nowoczesnych projektów zalicza się także przepiękna, nowoczesna lampa Heracleum, zaprojektowana przez producenta MOOI (https://www.moooi.com/). Ta niesztampowa, oryginalna lampa, przypomina kształtem krzew o bogatych, subtelnych kwiatach. Dostępna jest w dwóch odcieniach: niklu oraz miedzi. Dzięki temu, klienci mają możliwość dopasowania lamp do swoich indywidualnych aranżacji.

Wszystkie z produktów, proponowanych w tym wyjątkowym miejscu, wyróżniają się wyśmienitym designem i wykonane zostały ze znakomitej jakości materiałów.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *