Nowy wymiar sali konferencyjnej. Dlaczego warto wybrać krzesła Shell?

Odpowiednie urządzenie sali konferencyjnej pozwala na stworzenie idealnej przestrzeni do pracy, szkoleń, spotkań z pracownikami oraz kontrahentami. Dlatego tak ważny jest wybór mebli konferencyjnych, wśród których niezwykle istotną role odgrywają krzesła. Doskonałą propozycją są krzesła konferencyjne oferowane przez znaną na polskim rynku markę Bejot, a zwłaszcza seria Shell, dostępna w ofercie sklepu formyuzytkowe.pl.

Designerskie krzesło konferencyjne? To możliwe

Przyzwyczailiśmy się do tego, że krzesła konferencyjne są do siebie z reguły bardzo podobne, proste, niemal sztampowe. Tymczasem, firma Bejot stworzyła zupełnie awangardowe rozwiązanie. Krzesła z rodziny Shell wyróżnia przede wszystkim dosyć oryginalna forma. Ciekawie wyprofilowane elementy plastikowe zostały połączone z bardzo lekkim metalowym stelażem. Shell to krzesła, które nie tylko wydają się bardzo lekkie. One po prostu takie są. To ich ogromna zaleta. Ciężkie, masywne krzesła potrafią bardzo mocno zdominować przestrzeń. W przypadku krzeseł Shell nie ma takiego ryzyka. Nowoczesna forma i ciekawe wzornictwo tych mebli sprawia, że idealnie nadają się do współczesnych sal konferencyjnych.

Funkcjonalność przede wszystkim

Twórcy krzeseł z serii Shell nie skupili się wyłącznie na ich designie. Równie istotne okazały się kwestie użytkowe. Krzesła te charakteryzują się dużą funkcjonalnością. To jedne z tych mebli, które nie tylko dobrze wyglądają. Są również niezwykle praktyczne. Istnieje możliwość wyposażenia ich w podłokietniki oraz łączenia w ławki składające się z kilku siedzisk za pomocą specjalnych łączników zawiasowych. Stają się wówczas idealną opcją dla sal szkoleniowych o tradycyjnym, teatralnym układzie. Dzięki swojej wadze są mobilne. Można je z łatwością przestawiać. Materiał użyty do produkcji siedziska i oparcia nie sprawia żadnych problemów związanych z utrzymaniem krzeseł Shell w czystości. Dlatego dobrze sprawdzą się również w poczekalniach, recepcjach czy pomieszczeniach socjalnych. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość sztaplowania, czyli układania jednego krzesła na drugim. Pozwala, bowiem na łatwiejsze przechowywanie oraz transport.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *