Jak dzwonić tanio do Polski z dowolnego miejsca na świecie?

Wyjeżdżając za granicę musimy się zastanowić w jaki sposób będziemy kontaktować się ze swoją rodziną, która zostaje w Polsce. Najtaniej, gdybyśmy kontaktowali się ze sobą za pośrednictwem internetu i korzystali z telefonii internetowej. Jednak do tego potrzebny jest komputer i stałe łącze internetowe. Kiedy jest to niemożliwe, zostają nam jeszcze karty typu pre-paid. Taką kartę możemy kupić na miejscu w odwiedzanym kraju. Jest też inna możliwość. Możemy zamówić kartę SmartSim, będąc jeszcze w Polsce. Jest to korzystna opcja. Na stronie możemy sprawdzić ile zapłacimy za połączenia wychodzące i przychodzące w poszczególnych krajach.

Jakie korzyści czekają nas w SmartSim?

Wybierając starter SmartSim czekają na nas takie korzyści jak: o 90 % tańsze międzynarodowe połączenia w roamingu poza Unią Europejską, darmowe odbieranie telefonu w ponad 145 krajach. Dodatkowo karta SmartSim jest kartą pre-paid. Co to oznacza? Jest to tzw. karta przedpłacona. Będziemy musieli koniecznie doładowywać taką kartę, ale dzięki temu, rachunki za telefon zawsze będą się znajdować pod naszą kontrolą.
Karta SmartSim to doskonałe rozwiązanie dla kogoś kto udaje się w podróż poza granice Unii Europejskiej, gdzie opłaty za roaming są znacznie wyższe niż te, które obowiązują na terenie UE.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *