Idealny żyrandol do Twojego wnętrza

Oświetlenie, jakie wybieramy do swojego domowego zacisza nie powinno być dopasowywane przypadkowo, ponieważ stanowi przysłowiową „wisienkę na torcie”, a więc ukoronowanie aranżacji. Ilość punktów świetlnych (wejść na żarówki) determinować będzie, czy pomieszczenie będzie jaśniejsze czy trzeba będzie zastosować dodatkowe lampy np. kinkiety lub lampy stojące. Ponadto, we wnętrzach minimalistycznych, tak popularnych wśród nowoczesnych projektów, żyrandole mogą stanowić jeden z nielicznych elementów dekoracyjnych. Właśnie z tej przyczyny, postaramy się w poniższym artykule przybliżyć ofertę jednego z najlepszych polskich sklepów oświetleniowych: Bercal.pl, który kryje w sobie prawdziwe bogactwo kategorii żyrandole.

Jednym z produktów godnych uwagi jest model Puppet, znakomicie pasujący do industrialnych, minimalistycznych wnętrz. Konstrukcja żyrandola opiera się na finezyjnie wygiętych, metalowych ramionach łączących się w jednym punkcie centralnym, przypominającym okrągłą misę. Na każdym z eleganckich ramion, umieszczono okrągły, biały klosz. Szklane, dmuchane klosze, wykończono nieregularnym, intrygującym wzorem, który zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy z kloszy ma średnicę równą 16cm. Lampa zaprojektowana została przez producenta Vistosi (https://www.vistosi.ru/) i przeznaczona jest do takich wnętrz, jak: salon, jadalnia, sypialnia, przestrzeń biurowa czy przedpokój. Zainteresowani kolekcją Puppet, mają do wyboru różne wielkości żyrandoli, uzależnione od ilości ramion.

Do jadalni oraz salonów dedykowany jest również wyjątkowy żyrandol o nazwie Jei Jei. Zaprojektowany został przez powszechnie znaną Nicolę Gallizię, która zaproponowała bardzo intrygującą, aczkolwiek ekskluzywną formę. Konstrukcja składa się z kilku lub kilkunastu wygiętych ramion, zakończonych po obu stronach niewielkimi punktami świetlnymi. U centralnej części ramion, znajduje się elegancka obręcz, łącząca je ze sobą – forma żyrandola przypomina więc bukiet kwiatów. Ramiona wykonano z transparentnego szkła borokrzemianowego, dzięki czemu odbijające się od nich światło tworzy magiczną grę świateł.

Poza wysokiej jakości produktami oraz ich bogatym asortymentem sklep Bercal.pl, oferuje także doskonałą obsługę, dzięki zespołowi doświadczonych specjalistów, którzy zrobią wszystko, by pomóc i doradzić klientowi.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *