Gdzie najlepiej wynająć pokój w Karpaczu?

Karpacz to miasto położone u podnóża Śnieżki. Poza odpoczynkiem w górach i narciarstwem Karpacz gwarantuje wiele innych ciekawostek. Jedną z najbardziej znanych jest słynna Świątynia Wang.

Miasto leżące u stóp Karkonoszy z górującą nad otoczeniem Śnieżką jest obecnie Polaków ulubionym miejscem na wypoczynek. Warto dodać, że jest to też prężnie działający ośrodek sportów zimowych — narciarstwa, saneczkarstwa. Na początku XX w. wybudowano tutaj skocznię narciarską Orlinek i tor saneczkowy. Karpacz to świetna baza dla pieszych wędrówek po Karkonoszach. W miejscowości biorą swój początek różne szlaki, prowadzące turystów niezwykłymi ścieżkami w piękne, urokliwe rejony gór. Oczywiście po takich spacerach przyda nam się wygodne łóżko, tylko gdzie?

Dom Górski

Hotel znajduje się w Karpaczu, nieopodal wyciągu Kolorowa, alpejskiego toru bobslejowego Alpine Coaster i letniego toru saneczkowego Kolorowa. Miłośników nart zaciekawi fakt, że wyciąg narciarski Biały Jar usytuowany jest w odległości tylko 2,3 km.

Leśny Dwór

To perfekcyjne miejsce dla tych, którzy szukają gościnnego pensjonatu lub komfortowego hotelu w Karpaczu. Leśny Dwór spełni wszystkie nasze oczekiwania. Do dyspozycji jest tutaj aż 33 pokoi typu Standard, Komfort, Rodzinne. Wszędzie znajdują się łóżka oddzielne lub łoże małżeńskie, łazienka, plazmowy telewizor, bezprzewodowe łącze internetowe, szampony i żele do kąpieli oraz suszarka do włosów. Rezerwacji można dokonać na www.lesnydwor.karpacz.pl.

Pensjonat Safir

Pensjonat ulokowany jest w Karpaczu i dysponuje restauracją, barem oraz tarasem. Na miejscu możemy korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu oraz ze sprzętu do grillowania.

Hostel Krokus

Hostel mieści się w odrestaurowanym zabytkowym budynku w Karpaczu, w odległości zaledwie 300 metrów od wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego i 350 metrów od ścisłego centrum miasta. Obiekt zapewnia gościom bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *