Filologia angielska na Społecznej Akademii Nauk w Krakowie – szansa na dobrą pracę.

W czasach, w których znajomość języka angielskiego traktowana jest, jako coś zupełnie naturalnego, studiowanie anglistyki może wydawać się nietrafionym pomysłem. Jednak większość z nas ma mylne wyobrażenie o filologii angielskiej. Na kierunku tym nie nauczymy się języka od podstaw, bo taka wiedza jest wymagana już na etapie rekrutacji. Anglistyka to studia wszechstronne i interdyscyplinarne obejmujące takie dziedziny, jak językoznawstwo, literaturoznawstwo oraz kulturoznawstwo. Dlaczego warto studiować filologię angielską na Wydziale Nauk Stosowanych Społecznej Akademii Nauk w Krakowie? Powodów jest kilka.

Kierunek z przyszłością

Anglistyka jest jednym z tych kierunków studiów, które dają realną szansę na zdobycie dobrze płatnej pracy. Wbrew powszechnie panującemu poglądowi można po nim zostać nie tylko nauczycielem języka angielskiego. Filologia angielska w Krakowie to idealny kierunek dla tych, którzy aspirują do roli tłumacza albo marzą o karierze w dyplomacji. Ambasady i konsulaty należą do instytucji, które bardzo chętnie przyjmują dobrze wykształconych absolwentów anglistyki. Dobra znajomość języka angielskiego pozwala także zdobyć zatrudnienie w jednej z zagranicznych lub międzynarodowych korporacji zarówno w kraju, jak i za granicą.

Uczelnia przodująca w rankingach

Społeczna Akademia Nauk to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają dobrej uczelni niepublicznej. SAN zajmuje bardzo wysokie miejsce w rankingach i jest jedną z najczęściej wybieranych uczelni prywatnych w naszym kraju. Przemawia za nią doskonała kadra dydaktyczna składająca się z zarówno z pracowników naukowych, jak i doświadczonych praktyków. Uczelnia proponuje swoim studentom dogodne formy kształcenia oraz możliwość praktyk zagranicznych. Podejmuje szeroko zakrojoną współpracę międzynarodową wychodząc naprzeciw trendom współczesnego świata nauki. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Wydział Nauk Stosowanych, na którym można studiować anglistykę znajduje się w Krakowie – miejscu przyjaznym i otwartym na studentów, zapewniającym im szerokie możliwości rozwoju i rozrywki na najwyższym poziomie.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *